aprill 24, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Tehnika

Uus Jeep Avenger 4xe tuleb turule hübriidsõidukina

Sisuturundus - Jeep Avenger 4xe

Jeep avalikustas mudelirivi kõige värskema täienduse: Jeep Avenger 4xe. Täiselektriline versioon valiti aasta tagasi Euroopa aasta autoks 2023 ja seda saatis Euroopas suur edu. Nüüd tutvustab mark kerghübriid-tehnoloogiaga varustatud uuenduslikku mudelit 4xe. See tehnoloogia pakub enamat kui lihtsalt vähendatud heitkoguseid, tagades elektrilist sõidukogemust kõigis maastikutingimustes.

Eric Laforge, Jeepi margi juht Euroopas: „Uus Jeep Avenger 4xe on margile pöördepunkt. Meie eduka mudeli kõige uuem versioon ühendab Avengeri kompaktsuse ja mitmekülgsuse nelikveosüsteemi jõudlusega. Tulemuseks on võrratu võimekus, mis tagab veelgi dünaamilisema sõidukogemuse. Uus Avenger 4xe täiendab margi 4×4 linnamaasturite mudelirivi.“

Elektrifitseerimist rakendades tagab uus Avenger 4xe võrratu veojõu ja maastikusõidu võimekuse. Sõiduk ühendab 136 hj (100 kW) sisepõlemismootori võimsuse kahe 21 kW elektrimootoriga, mis suudavad käitada rattaid mõlemal teljel ja tagavad tagaratastele 190 Nm pöördemomendi.

Tänu „power looping” tehnoloogiale tagab uus Avenger 4xe nelikveo sõltumata aku laetuse tasemest, andes tulemuseks sujuva ja enesekindla sõidukogemuse ka kõige keerulisematel ja mitmekesisematel maastikel. Uus Avenger 48V kerghübriid-süsteem võimaldab sõita täiselektrilises režiimis väikestel kiirustel tänu automaatse 6-käigulise e-DCS6 topeltsiduriga käigukasti ja sellega integreeritud elektrimootori kombinatsioonile.

Avengeri tootevalik annab tunnistust margi pühendumusest tagada klientidele valikuvabadus, hõlbustades ja julgustades ligipääsu elektrifitseeritud sõidukitele. Avenger on saadaval mitmekesise jõuajamite valikuga, kahe käigukastiga (automaatne ja manuaalne) ning esi- ja nelikveoga, sobitudes iga juhi vajaduste ja eelistustega. Sõltumata sellest, kas valida täiustatud akuelektrisõiduki-tehnoloogia, elektrifitseeritud 48V kerghübriid-süsteem või traditsiooniline bensiinimootor, saavad autojuhid Avengeri kohandada vastavalt oma väärtustele ja sõidunõuetele.

48V kerghübriid-tehnoloogia ja nelikveosüsteemi kombinatsiooniga Avenger 4xe esindab Jeepi margi soovi pakkuda jätkusuutlikku 4×4 sõidukogemust, olles samas Euroopa klientidele kättesaadav. Jeepi margi eesmärk on alati olnud end inimestele avada, andes klientide käsutusse täieliku 4×4 sõidukite mudelirivi vastavuses iga kliendi vajadustega. 

Jeep Avenger 4xe tellimuste vastuvõtt algab 2024. aasta lõpus.

Allikas: Velocita via Buller Meedia Pilt: Velocita